№90 жалпы орта білім беретін мектебінің 5 жылдық жетістіктері » №90 дарынды балаларға арналған мамандандырылған мектеп-гимназиясы
Шымкент қаласы білім басқармасының
№90 ДБАМ
мектеп-гимназиясы
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қабылдау бөлімі :
+7(7252) 41-82-10
Есепші бөлімі:
+7(7252) 41-82-16
Нашар көрушілер
нұсқасы
» » » №90 жалпы орта білім беретін мектебінің 5 жылдық жетістіктері
02
ноябрь
2019

№90 жалпы орта білім беретін мектебінің 5 жылдық жетістіктері

2013-2014 оқу жылындағы оқушылар мен мұғалімдердің жеткен жетістіктері туралы мәлімет


                         Республикалық байқаулар, сайыстар, олимпиадалар, т.б.

Мұғалімнің 

аты-жөні

Байқаудың атауы

Өтілген орны, уақыты

Нәтижесі

1

Тасимова Венера

«Ғаламдық бәсекелестік ортадағы заманауи білім беру» атты жаңашыл педагогтардың 2-ші Республикалық форумы

ОҚМУ 

28-29.04.14ж

сертификат

2

Анарбаева Салима

«Ғаламдық бәсекелестік ортадағы заманауи білім беру» атты жаңашыл педагогтардың 2-ші Республикалық форумы

ОҚМУ 

28-29.04.14ж

сертификат

3

Омаров Әшімхан

«Ғаламдық бәсекелестік ортадағы заманауи білім беру» атты жаңашыл педагогтардың 2-ші Республикалық форумы

ОҚМУ 

28-29.04.14ж

сертификат

4

Ширманова Жанар

«Ғаламдық бәсекелестік ортадағы заманауи білім беру» атты жаңашыл педагогтардың 2-ші Республикалық форумы

ОҚМУ 

28-29.04.14ж

География оқу әдістемелік құралы «Үздік» оқулық номинациясы сертификат

5

Оңалбеков Ерман

«Ғаламдық бәсекелестік ортадағы заманауи білім беру» атты жаңашыл педагогтардың 2-ші Республикалық форумы

ОҚМУ 

28-29.04.14ж

сертификат

6

Табылдиева Айжан

«Ғаламдық бәсекелестік ортадағы заманауи білім беру» атты жаңашыл педагогтардың 2-ші Республикалық форумы

ОҚМУ 

28-29.04.14ж

сертификат

7

Оралбеков  Алмаз

Волейбол

Қызылорда қаласы

І-орын

                                             Облыстық байқаулар, сайыстар, олимпиадалар, т.б.

Мұғалімнің аты-жөні

Байқаудың атауы

Өтілген орны, уақыты

нәтижесі

1

 Джубасова Зерегүл

  Қазақстан Республикасы Оңтүстік Қазақстан облысы «Qurmet-AB»  Қоғамдық  бірлестігі. 1 тамыз 2013жыл.

1 тамыз 2013жыл.      

Құрмет грамотасы

2

Шокеманова Гулжан

Мұғалімдер олимпиадасы

«Өрлеу» БАО-ы 

12.14

Мақтау қағазы

3

Есенбекова Күлімкөз

Тамыз пед оқу

«Өрлеу» БАО-ы 

12.14

Мақтау қағазы

4

Табылдиева Айжан

Дін бостандығы және туындайтын қарама-қайшылықтар

ДЮЦ 

21.02.14ж

Алғыс хат

5

Оралбеков Алмаз

Волейбол

Дарын мектебі

ІІІ-орын


                              Қалалық байқаулар, сайыстар, олимпиадалар, т.б.

Мұғалімнің 

аты-жөні

Байқаудың атауы

Өтілген орны, уақыты

нәтижесі

1

Бекжанов Жәнибек

Қалалық мұғалімдер арасында олимпиада

№23мектеп

ІІІ-орын

2

Сейткулова Шахноза

Қалалық мұғалімдер арасында олимпиада

№45мектеп

ІІІ-орын

3

Анарбаева Салима

Қалалық мұғалімдер арасында олимпиада

№23мектеп 5.11.13ж

Мақтау қағазы

4

Болысбаев Бактияр

Қалалық мұғалімдер арасында олимпиада

№23мектеп

Марапаттау қағазы

5

Агибаев Қыдырәлі

Аудан арасындағы қалалық көрме

Шымкент қ.

І-орын

6

Кунжигитова Мөлдір

«Дарын-2014» жас суретшілер атты

Шымкент қ.

Алғыс хат

7

Ерназарова Ботагоз

Қалалық мұғалімдер арасында олимпиада

№45мектеп

ІІІ-орын

8

Тургумбаева Гүлжахан Есханқызы

«Ең үздік бастауыш сынып мұғалімі»

Шымкент қаласы.


Диплом

9

Кадыркулова Калия Оразалиевна

8- Наурыз Халықаралық Әйелдер мерекесі

Шымкент қаласы.

Мақтау қағазы

10

Қалбаев Нурғали

«Жыл мұғалімі» байқауы

Шымкент қаласы.

ІІ-орын

11

Абдуллаева Мадина

Қалалық мұғалімдер арасында олимпиада

№23 мектеп

Мақтау қағазы

12

Шокеманова Гулжан

Қалалық мұғалімдер арасында олимпиада

№45 жом

І-орын

13

Есенбекова Кулимкөз

Қалалық мұғалімдер арасында олимпиада

№45 жом

Мақтау қағазы

14

Ширманова Жанар

Қалалық мұғалімдер арасында олимпиада

№45 жом

ІІІ-орын

15

Умирбеков Бауыржан

«Қысқы демалыс» жарысы 

№47 жом

Мақтау қағазы

16

Умирбеков Бауыржан

«Дойбы» жарысы 

№4 жом

ІІІ-орын

17 

Джанботаев Ермахан

«Қол добы» жарысы

№59 жом

Мақтау қағазы

18

Оралбеков Алмаз

Волейбол

Қажымұқан облыстық спорт кешені

І-орын

19

Оралбеков Алмаз

Волейбол

М. Өтебаев колледжі

І-орын


2013  – 2014 оқу жылындағы оқушылардың жетістіктері 

Халықаралық байқаулар, сайыстар, олимпиадалар, т.б.


Оқушының аты-жөні

сынып

Байқаудың атауы

Өтілген орны, уақыты

Нәтижесі

Жетекші мұғалім аты-жөні

1

Дуйсенов Мақсат

10 «ә» сынып

Русский медвежонок

№90 жом

Диплом ІІ

Тасимова Венера

2

Татен Бекжан

7 «ә» сынып

Ақ  көгершін

Астана қ.

26.03.2014ж

ІІ-орын

Амрина Роза

3

Тоқтарова Гүлбану

9 «Ә» сынып

«Жас ғалымдардың заманауи ғылыми зерттеулері» атты халықаралық ғылыми-тіжірибелік конференция

Шымкент қ. ОҚО жас ғалымдар кеңесі

Мақала жинақта жарияланды, сертификат берілді

Қошқаров Жүсіпхан

4

Асылханқызы Аяжан

7«Б»сынып

«Жас ғалымдардың заманауи ғылыми зерттеулері» атты халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция

Шымкент қ. ОҚО жас ғалымдар кеңесі

Мақала жинақта жарияланды, мадақтама, сертификат берілді

Ходжакелдиева Роза 

5

Ашимов

Нұржігіт

6 «Ә» сынып

«Кенгуру»  халықаралық конкурс

№90 жом сәуір

сертификат

Шыныбекова Алтынкул

6

Елеусіз Әділет

6 «Ә» сынып

«Кенгуру»  халықаралық конкурс

№90 жом сәуір

сертификат

Шыныбекова Алтынкул

7

Исақұл Әсел

6 «А» сынып

«Кенгуру»  халықаралық конкурс

№90 жом сәуір

сертификат

Шыныбекова Алтынкул

8

Даулетова Асылзат

6 «А» сынып

«Кенгуру»  халықаралық конкурс

№90 жом сәуір

сертификат

Шыныбекова Алтынкул

9

Құлназаров Алмас

6 «Ә» сынып

«Кенгуру»  халықаралық конкурс

№90 жом сәуір

сертификат

Шыныбекова Алтынкул

10

Құлназаров Алмас

6 «Ә» сынып

«Интелектуал»  2050

№90 жом сәуір

Диплом 

І-орын

Шыныбекова Алтынкул

11

Тұрсынқұлова Аяна

7 «А» сынып

«Кенгуру»  халықаралық конкурс

№90 жом наурыз

Диплом 

ІІ-орын

Шыныбекова Парида

12

Жұмаханов Оспан

10 «Ә» сынып

«Кенгуру»  халықаралық конкурс

№90 жом

Диплом 

ІІ-орын

Шокеманов Ержан

13

Аширбекова Айгерим

10 «Ә»

дүниежүзілік

Корея 

10-19.

11.2013ж

І-орын

Кадиров С

14

Аширбекова Айгерим

10 «Ә»

дүниежүзілік

Абу даби қ.

5-орын

Кадиров С

15

Аширбекова Айгерим

10 «Ә»

халықаралық

Шымкент

7-10.

04.2014ж

І-орын

Кадиров С

16

Жулибеков Еркебулан

8 «А»

халықаралық

Шымкент

7-10.

04.2014ж

І-орын

Кадиров С

17

Серикбаев Мейірбек

11 «Ә»

халықаралық

Шымкент

7-10.

04.2014ж

ІІ-орын

Кадиров С

18

Ақылбекова Бибінур

11 «Б»

халықаралық

Шымкент

7-10.

04.2014ж

ІІ-орын

Кадиров С

19

Жулибеков Қажымұхан

8 «А»

халықаралық

Шымкент

7-10.

04.2014ж

ІІІ-орын

Кадиров С

20

Тойчибаев Бекжан

8  «Ә»

халықаралық

Шымкент

7-10.

04.2014ж

ІІІ-орын

Кадиров С

21

Асылбеков Сабит

11 «В»

халықаралық

Шымкент

7-10.

04.2014ж

ІІІ-орын

Кадиров С

22

Миктибаев Кувандик

4  «Ә»

халықаралық

Шымкент

7-10.

04.2014ж

ІІІ-орын

Кадиров С

23

Сапакова Шынар

5  «Ә»

халықаралық

Шымкент

7-10.

04.2014ж

ІІІ-орын

Кадиров С

24

Аширбекова Айгерим

10 «Ә»

дүниежүзілік

Карео 10-19.

11.2013ж

І-орын

Кадиров С

25

Аширбекова Айгерим

10 «Ә»

дүниежүзілік

Абу даби қ.

5-орын

Кадиров С





            


Республикалық байқаулар, сайыстар, олимпиадалар, т.б.

Оқушының аты-жөні

сынып

Байқаудың атауы

Өтілген орны, уақыты

нәтижесі

Жетекші мұғалім аты-жөні

1

Раймжанова Әсем

8 «б» сынып

«Ақбота» байқауы

№90 жом

ІІІ орын

Омарова Бахытгул

2

Рахимова Бибіажар

8 «б» сынып

«Ақбота» байқауы

№90 жом

ІІІ орын

Омарова Бахытгул

3

Орал  Мөлдір

8 «б» сынып

«Ақбота» байқауы

№90 жом

ІІІ орын

Омарова Бахытгул

4

Сламбекова Айсулу

8 «б» сынып

«Ақбота» байқауы

№90 жом

ІІІ орын

Омарова Бахытгул

5

Қамытбек Руслан

8 «а» сынып

«Ақбота» байқауы

№90 жом

ІІ орын

Анарбаева Салима

6

Абидуллаев Исламиддин

8 «а» сынып

«Ақбота» байқауы

№90 жом

ІІ орын

Анарбаева Салима

7

Татен Бекжан

7 «ә» сынып

Ақ көгершін

Алматы қ

04.11.2013ж

ІІ-орын

Амрина Роза

8

Жолбарисов Ислам

10 «Б» сынып

«Ақбота» интеллектуалды байқауы

№90 жом

орын,  грамота

Қошқаров Жүсіпхан Аманқұлұлы

9

СламбековаАйсұлу

8 «Б» сынып

«Ақбота» интеллектуалды байқауы

№90 жом

3 орын, грамота

Балтаева Гүлнар 

10

Орал мөлдір

8 «Б» сынып

«Ақбота» интеллектуалды байқауы

№90 жом

3 орын, грамота

Балтаева Гүлнар 

11

Рахымова Бибіажар

8 «Б» сынып

«Ақбота» интеллектуалды байқауы

№90 жом

3 орын, грамота

Балтаева Гүлнар 

12

Абидуллаев Исламиддин

8 «А» сынып

«Ақбота» интеллектуалды байқауы

№90 жом

2 орын, грамота

Балтаева Гүлнар 

13

Қамытбек Руслан

8 «А» сынып

«Ақбота» интеллектуалды байқауы

№90 жом

2 орын, грамота

Балтаева Гүлнар 

14

Ералиев Б.

5«А» сынып

«Ақбота» интеллектуалды байқауы

№90 жом

2 орын, грамота

Каракулова Гүлзия

15

Қарабаев Б.

5«А» сынып

«Ақбота» интеллектуалды байқауы

№90 жом

2 орын, грамота

Каракулова Гүлзия

16

Раймомова Қ.

5«А» сынып

«Ақбота» интеллектуалды байқауы

№90 жом

2 орын, грамота

Каракулова Гүлзия

17

Жақсыбаев Д.

5«А» сынып

«Ақбота» интеллектуалды байқауы

№90 жом

3 орын, грамота

Каракулова Гүлзия

18

Махатов Р.

5«Ә» сынып

«Ақбота» интеллектуалды байқауы

№90 жом

3 орын, грамота

Каракулова Гүлзия

19

Икматова И.

5«Б» сынып

«Ақбота» интеллектуалды байқауы

№90 жом

3 орын, грамота

Каракулова Гүлзия

20

Рахматулла Е.

5«Б» сынып

«Ақбота» интеллектуалды байқауы

№90 жом

3 орын, грамота

Каракулова Гүлзия

21

Асқат Е.

5«Б» сынып

«Ақбота» интеллектуалды байқауы

№90 жом

3 орын, грамота

Каракулова Гүлзия

22

Асилов Бахтыбек

«Ә» сынып

«Ақбота» интеллектуалды байқауы

Алматы қ. 2014. мамыр

«Хабар» телеарнасы сертификаты

Ташкулова Түймегүл Амировна

23

Асилбеков Диаз

«В» сынып

«Ақбота» интеллектуалды байқауы

Алматы қ. 2014. мамыр

«Хабар» телеарнасы сертификаты

Ташкулова Түймегүл Амировна

24

Ашимов Нұржігіт

«Ә» сынып

«Ақбота» интеллектуалды байқауы

№90 жом

сертификат

Шыныбекова Алтынкул

25

Құлназаров Алмас

«Ә» сынып

«Ақбота» интеллектуалды байқауы

№90 жом

сертификат

Шыныбекова Алтынкул

26

Елеусіз Әділет

«Ә» сынып

«Ақбота» интеллектуалды байқауы

№90 жом

сертификат

Шыныбекова Алтынкул

27

Құлназар  Гулжанат

«Ә» сынып

«Ақбота» интеллектуалды байқауы

№90 жом

сертификат

Шыныбекова Алтынкул

28

Муталипов Ауесхан

«Ә» сынып

«Ақбота» интеллектуалды байқауы

№90 жом

сертификат

Шыныбекова Алтынкул

29

Асилов Бахытбек

«Ә» сынып

«Ақбота» интеллектуалды байқауы

№90 жом

сертификат

Шыныбекова Алтынкул

30

Даулетова Асылзат

«А» сынып

«Ақбота» интеллектуалды байқауы

№90 жом

сертификат

Шыныбекова Алтынкул

31

Абдусалиева Ержан

«А» сынып

«Ақбота» интеллектуалды байқауы

№90 жом

сертификат

Шыныбекова Алтынкул

32

Исақұл Әсел

«А» сынып

«Ақбота» интеллектуалды байқауы

№90 жом

сертификат

Шыныбекова Алтынкул

33

Салибаев Данияр

«А» сынып

«Ақбота» интеллектуалды байқауы

№90 жом

сертификат

Шыныбекова Алтынкул

34

Төреханова Ақерке

10 сынып

«Ақбота» байқауы

№90 жом

ІІ-орын

Шокеманов Ержан

35

Жұмаханов Оспан

10 «Ә» сынып

«Ақбота» байқауы

№90 жом

ІІ-орын

Шокеманов Ержан

36

Әлішер Айдана

10 сынып

«Ақбота» байқауы

№90 жом

ІІІ-орын

Шокеманов Ержан

37

Есіркеп Назерке

10«А» сынып

«Ақбота» байқауы

№90 жом

ІІІ-орын

Шокеманов Ержан

38

Икматова Индира

5 «Б» сынып

«Ақбота» байқауы

№90 жом

Диплом 

ІІІ-орын

Абдуллаева Мадина

39

Рахматулла Ернар

5 «Б» сынып

«Ақбота» байқауы

№90 жом

Диплом 

ІІІ-орын

Абдуллаева Мадина

40

Мауленова Гулажар

5 «Б» сынып

«Ақбота» байқауы

№90 жом

Диплом 

ІІІ-орын

Абдуллаева Мадина

41

Райымжанова Әсем

8 «Б» сынып

«Ақбота» байқауы

№90 жом

Диплом 

ІІ-орын

Абишева Шекер

42

Орал Мөлдір

8 «Б» сынып

«Ақбота» байқауы

№90 жом

Диплом 

ІІІ-орын

Абишева Шекер

43

Сламбекова Айсұлу

8 «Б» сынып

«Ақбота» байқауы

№90 жом

Диплом 

ІІІ-орын

Абишева Шекер

44

Тұрсынқұлова Аяна

7 «А» сынып

Интеллектуал-2050

№90 жом

Сертификат

Шыныбекова Парида

45

Байзақова Балнұр

7 «А» сынып

Интеллектуал-2050

№90 жом

сертификат

Шыныбекова Парида

46

Ұлықбекова Жасмин

4 «Б» сынып

«Ақбота» байқауы

Шымкент қ. 2013ж

ІІІ-орын

Исакова Қалдықыз

47

Алматова Дидар

4 «А» сынып

«Золотое руно»

Шымкент қ.

2013ж

І-орын

Джубасова Зерегул

48

Байзаков Марс

4 «В» сынып

«Золотое руно»

Шымкент қ.

2013ж

І-орын

Турсунбаева Гулбану

49

Алматова Мерей

5 «А» сынып

«Золотое руно»

Шымкент қ.

2013ж

ІІІ-орын

Илесова Айнур

50

Таубаев Әзімхан

10«А» сынып

«Золотое руно»

Шымкент қ.

2013ж

ІІІ-орын

Табылдиева Айжан

51

Төреханова Ақерке

10«А» сынып

«Золотое руно»

Шымкент қ.

2013ж

ІІІ-орын

Табылдиева Айжан

52

Әшіралі Бақдаулет

10«А» сынып

«Золотое руно»

Шымкент қ.

2013ж

ІІІ-орын

Табылдиева Айжан

53

Тажибаев Өнер

4 «Ә» сынып

«Золотое руно»

Шымкент қ.

2013ж

ІІІ-орын

Қаныбекова Айсапар

54

Аширбекова Айгерим

10 «Ә»

Спорт мектептері арасындағы Қ Р. чемпионаты

21- 23.

10.2013ж

І-орын

Кадиров С

55

Сапакова Шынар

5 «Ә»

Спорт мектептері арасындағы ҚР.чемпионаты

21- 23.

10.2013ж

І-орын

Кадиров С

56

Серикпаев Мейірбек

11 «А»

Спорт мектептері арасындағы Қ Р.чемпионаты

21- 23.

10.2013ж

ІІ-орын

Кадиров С

57

Жулибеков Еркебулан

8 «а»

Спорт мектептері арасындағы Қ Р. чемпионаты

21- 23.

10.2013ж

ІІІ-орын

Кадиров С

58

Дуйсенов Асхат

6 «а»

Спорт мектептері арасындағы Қ Р.чемпионаты

21- 23.

10.2013ж

ІІІ-орын

Кадиров С

59

Ахылбекова Бибінұр

4 «б»

Спорт мектептері арасындағы ҚР чемпионаты

21- 23.

10.2013ж

ІІІ-орын

Кадиров С


                            Облыстық байқаулар, сайыстар, олимпиадалар, т.б.

Оқушының аты-жөні

сынып

Байқаудың атауы

Өтілген орны, уақыты

нәтижесі

Жетекші мұғалім аты-жөні

1

Абдашимов Бекжан

8 «Ә» сынып

«Жұлдыз» дарынды балаларға арналған сайыс

2013 ж

Мақтау қағазы

Балтаева Гүлнар

2

Рашидова Сымбат

8 «Ә» сынып

“British Bulldog-2013” интеллектуалдық ойыны 

№90 ЖОМ

ІІ-дәрежелі диплом

Ақылбаева Гулзейнеп

3

Ашимов Нуржигит

6 «Ә» сынып

Самұрық математикалық зияткерлік сайысы

№90 ЖОМ

сертификат

Шыныбекова Алтынкул

4

Елеусіз Әділет

6 «Ә» сынып

Самұрық математикалық зияткерлік сайысы

№90 ЖОМ

сертификат

Шыныбекова Алтынкул

5

Құлназаров Алмас

6 «Ә» сынып

Самұрық математикалық зияткерлік сайысы

№90 ЖОМ

сертификат

Шыныбекова Алтынкул

6

Аязова Алия

6 «Ә» сынып

Самұрық математикалық зияткерлік сайысы

№90 ЖОМ

сертификат

Шыныбекова Алтынкул

7

Иманов Наурызбек

6 «Ә» сынып

Самұрық математикалық зияткерлік сайысы

№90 ЖОМ

сертификат

Шыныбекова Алтынкул

8

Даулетова Асылзат

6 «А» сынып

Самұрық математикалық зияткерлік сайысы


№90 ЖОМ

сертификат

Шыныбекова Алтынкул

9

Исақұл Әсел

6 «А» сынып

Самұрық математикалық зияткерлік сайысы

№90 ЖОМ

сертификат

Шыныбекова Алтынкул

10

Асилов Бахытбек

6 «Ә» сынып

ХХІ-ғасыр көшбасшысы


Алматы қ.

сертификат

Шыныбекова Алтынкул

11

Асылбеков Диаз

6 «В» сынып

ХХІ-ғасыр көшбасшысы


Алматы қ.

сертификат

Шыныбекова Алтынкул

12

Жұмаханов Оспан

10 «Ә» сынып

ОҚО оқулықтарының арасында физика-математика олимпиада


ОҚМПИ қаңтар

Мақтау қағазы

Омаров Әшімхан

13

Исламбаев Қайрат

10 «А» сынып


«Дін бостандығы және туындайтын қарама қайшылықтар» форум 

ДЮЦ

21.02.14ж

Мақтау қағазы

Табылдиева Айжан

14

Жұмахан Оспан

10 «Ә» сынып

15

Қамитбек Балнұр

10 «А» сынып

16

Кушкарова Қанағат

10 «А» сынып

17

Туреханова Ақерке

10 «А» сынып

18

Дуйсенов Мақсат

10 «Ә» сынып

19

Анаркулова Асем

2 «Г» сынып

Самұрық математикалық зияткерлік сайысы

Шымкентқ.

2013ж

ІІІ-орын

Тургумбаева Гулжахан

20

Жарылқасын Айнур

2

Самұрық математикалық зияткерлік сайысы

Шымкент қ. 2013ж

ІІ-орын

Тургумбаева Гулжахан

21

Махкамов Сейдмурат

2

Самұрық математикалық зияткерлік сайысы

Шымкент қ.

2013ж

ІІІ-орын

Тургумбаева Гулжахан

22

Икматов Рамазан

2

Самұрық математикалық зияткерлік сайысы

Шымкент қ.

2013ж

ІІІ-орын

Болтаева Ләззат

23

Жулибеков Еркебулан

8 «а»

таеквондо

25- 27.

01.2014ж

І-орын

Кадиров С

24

Жулибеков Қажымұхан

8 «а»

таеквондо

25- 27.

01.2014ж

ІІІ-орын

Кадиров С

25

Ахылбекова Бибінұр

4 «б»

таеквондо

25- 27.

01.2014ж

ІІІ-орын

Кадиров С

26

Сапакова Шынар

5 «б»

таеквондо

25- 27.

01.2014ж

ІІІ-орын

Кадиров С

27

Тасқулов Қанат

8 «а»

таеквондо

25- 27.

01.2014ж

ІІІ-орын

Кадиров С

28

Арапов Ақжол

8 «а»

таеквондо

25- 27.

01.2014ж

ІІІ-орын

Кадиров С

29

Миктибаев Қуандық

4 «ә»

таеквондо

25- 27.

01.2014ж

ІІІ-орын

Кадиров С

30

Жолдасбаев Темирхан

4 «ә»

таеквондо

25- 27.

01.2014ж

ІІІ-орын

Кадиров С

31

Сериков Төлеби

4 «в»

таеквондо

25- 27.

01.2014ж

ІІІ-орын

Кадиров С

32

Ахмедов Мирас

3 «в»

таеквондо

25- 27.

01.2014ж

ІІІ-орын

Кадиров С

33

Асылбеков Сәбит

11 «в»

таеквондо

1-2. 03.2014ж

І-орын

Кадиров С

34

Жулибеков Қажымұхан

8 «А»

таеквондо

1-2. 03.2014ж

І-орын

Кадиров С

35

Серикбаев Мейірбек

11 «А»

таеквондо

1-2. 03.2014ж

ІІ-орын

Кадиров С

36

Тойчибаев Бекжан

9 «в»

таеквондо

1-2. 03.2014ж

ІІ-орын

Кадиров С

37

Сатиев Ғалымжан

7 «А»

таеквондо

1-2. 03.2014ж

ІІІ-орын

Кадиров С

38

Жулибеков Еркебулан

8«А»

таеквондо

1-2. 03.2014ж

ІІІ-орын

Кадиров С

39

Ұлықбекова Жасмин

4 «Б»

Стол теннис

Наурыз айында

І-орын

Хожагелдиев С

40

Есіркепова Әйгерім

8 «Б»

Стол теннис

Наурыз айында

ІІ-орын

Хожагелдиев С

41

Бектурганов Мұхтархан

4 «А»

Стол теннис

Наурыз айында

ІІІ-орын

Хожагелдиев С

42

Дурмамбетова Г

7  «Б»

Стол теннис

Наурыз айында

ІІІ-орын

Хожагелдиев С

43

Исмайлова А

7  «Б»

Стол теннис

Наурыз айында

ІІІ-орын

Хожагелдиев С

44

Мырзагелдиева Н

3  «Б»

Стол теннис

Наурыз айында

ІІ-орын

Хожагелдиев С

45

Керімбаева А

4  «Б»

Стол теннис

Наурыз айында

ІІІ-орын

Хожагелдиев С




  1. Қалалық байқаулар, сайыстар, олимпиадалар, т.б.

Оқушының

аты-жөні

сынып

Байқаудың атауы

Өтілген орны, уақыты

нәтижесі

Жетекші мұғалім аты-жөні

1

Абдашимов Бекжан

8 «ә» сынып

Қалалық пән олимпиада

№50 мектеп

Диплом ІІІ

Тасимова Венера

2

Файзуллаева Қадірбек

9 «а» сынып

Қалалық пән олимпиада

№50 мектеп

Грамота

Шахабаева Рыскул

3

Джулдикараева Айзада

10 «ә» сынып

Қалалық пән олимпиада

№23 мектеп

ІІІ-орын

Ерденова Гулжан

4

Айдар Мағжан

9 «в» сынып

VIII Оңтүстік Қазақстан Менделеев олимпиадасы

ОҚМУ 24.02.14ж

Мақтау қағазы


Тасқараева Ақерке

5

Икрамжан Айнур

10 «б» сынып

Қалалық пән олимпиада

№23 мектеп 24.12.13ж

Мақтау қағазы


Омарова Балжан

6

Жұман Ерсұлтан

11 «в» сынып

Қалалық пәндер олимпиада

№23 мектеп 24.12.13ж

ІІ -орын

Анарбаева Салима

7

Кузайдарова Айнагул

9 «ә» сынып

«Қарлығаш-2014»

№64 мектеп

Мақтау қағазы

Омарова Балжан

8

Ескермес Назгул

9 «а» сынып

Қалалық пәндер олимпиада

№23 мектеп 

Марапат қағазы

Абдукаримова Анаркул

9

Ашимова Айхан

8 «ә» сынып

Ғылыми жұмыс ОҚМПИ «Білім –ғылым студент» атты студенттер шығармашылығы

ОҚМПИ

Марапат қағазы

Ерденова Гулжан

10

Файзуллаев Қадірбек

9 «а» сынып

«Күн энергиясын тиімді пайдалану» ғылыми жоба


Марапат қағазы

Абдукаримова Анаркул

11

Егембердиев Нурлан

9 «а» сынып

«Сызу» пәнінен

ОҚМУ

ІІІ-орын

Агибаев Қыдырәлі

12

Таштемиров Умиджан

9 «а» сынып

«Сызу» пәнінен

ОҚМУ

16.03.14ж

Марапат қағазы

Агибаева Алтынай

13

Алайдаров Бақберген

9 «а» сынып

«Сызу» пәнінен

ОҚМУ

16.03.14ж

Марапат қағазы

Агибаева Алтынай

14

Мергенбаева Інжіл

9 «Б» сынып

ҚР Тұңғыш Президенті

2013 ж 7 желтоқсан

орын, грамота

Қошқаров Жүсіпхан Аманқұлұлы

15

Асылханқызы Аяжан

7 «Б» сынып

4 «Жарқын болашақ» олимпиадасының «Жас ғалымдар» бағыты бойынша 

2013 ж қыркүйек

3 орын, диплом

Ходжакелдиева Роза Есенбекқызы

16

Асылханқызы Аяжан

7 «Б» сынып

Ғылыми еңбегін дайындағаны үшін

2013 ж

Қала әкімінің алғыс хаты

Ходжакелдиева Роза Есенбекқызы

17

Асылханқызы Аяжан

7 «Б» сынып

Қала күніне орай өткен «Шырайлы Шымкент» тақырыбындағы жас ақындар сайысы 

2013 ж

3 орын, грамота

Ходжакелдиева Роза Есенбекқызы

18

Тәтен Бекжан

7 «Б» сынып

Абай оқулары

2014 ж.

Мақтау қағазы

Ходжакелдиева Роза Есенбекқызы

19

Абдашимов Бекжан

8 «Ә» сынып

Тілдер мерекесіне орай өткен «Өзге тілдің бәрін біл, өз тіліңді құрметте»

14 09 2013 ж

Мақтау қағазы

Балтаева Гүлнар

20

Мергенбаева Інжіл

9 «Б» сынып

ҚР Тұңғыш Президенті

2013 ж 7 желтоқсан

орын, грамота

Қошқаров Жүсіпхан Аманқұлұлы

21

Асылханқызы Аяжан

7 «Б» сынып

4 «Жарқын болашақ» олимпиадасының «Жас ғалымдар»бағыты бойынша 

2013 ж қыркүйек

3 орын, диплом

Ходжакелдиева Роза Есенбекқызы

22

Асылханқызы Аяжан

7 «Б» сынып

Ғылыми еңбегін дайындағаны үшін

2013 ж

Қала әкімінің алғыс хаты

Ходжакелдиева Роза Есенбекқызы

23

Асылханқызы Аяжан

7 «Б» сынып

Қала күніне орай өткен «Шырайлы Шымкент» тақырыбындағы жас ақындар сайысы 

2013 ж

3 орын, грамота

Ходжакелдиева Роза Есенбекқызы

24

Тәтен Бекжан

7 «Б» сынып

Абай оқулары

2014 ж.

Мақтауқағазы

Ходжакелдиева Роза Есенбекқызы

25

Абдашимов Бекжан

8 «Ә» сынып

Тілдер мерекесіне орай өткен «Өзге тілдің бәрін біл, өз тіліңді құрметте»

14.09.2013 ж

Мақтауқағазы

Балтаева Гүлнар

26

Зарипова Бақтыгул

10 «Ә» сынып

Қалалық олимпиададан 

№50 ЖОМ

ІІ-дәрежелі диплом

Ерназарова Ботагөз

27

Умирбай Улдана

9 «а» сынып

Қалалық олимпиададан 

№50 ЖОМ

ІІ-дәрежелі диплом

Кадиркулова Жанат

28

Сатанова Перизат

11 «А» сынып

Пән олимпиадасы (тарих)

№50 ЖОМ желтоқсан

І-орын

Табылдиева Айжан

29

Таубаев Әзімхан

10 «А» сынып

Пән олимпиадасы (тарих)

№50 ЖОМ желтоқсан

Мақтау қағазы

Табылдиева Айжан

30

Дуйсенова Диана

9 «Б» сынып

Құқық пән олимпиадасы

№50 ЖОМ желтоқсан

Мақтау қағазы

Илесова Айнур

31

Жулибеков Еркебулан

8 «А»

Түркістан қ. Ашық біріншілігі

21- 22.

12.2013ж

ІІ-орын

Кадиров С

32

Жулибеков Қажымұхан

8 «А»

Түркістан қ. Ашық біріншілігі

21- 22.

12.2013ж

І-орын

Кадиров С

33

Ақылбекова Бибінур

8 «А»

Түркістан қ. Ашық біріншілігі

21- 22.

12.2013ж

І-орын

Кадиров С

34

Сапакова Шынар

5  «Ә»

Түркістан қ. Ашық біріншілігі

21- 22.

12.2013ж

ІІ-орын

Кадиров С

35

Дуйсенов Асхат

6 «А»

Түркістан қ. Ашық біріншілігі

21- 22.

12.2013ж

ІІІ-орын

Кадиров С

36

Жамбулов Мадияр

8 «А»

Түркістан қ. Ашық біріншілігі

21- 22.

12.2013ж

ІІІ-орын

Кадиров С

37

Тасқулов Қанат

8 «А»

Түркістан қ. Ашық біріншілігі

21- 22.

12.2013ж

ІІІ-орын

Кадиров С

38

Арапов Ақжол

8 «А»

Түркістан қ. Ашық біріншілігі

21- 22.

12.2013ж

ІІІ-орын

Кадиров С


2014-2015 оқу жылы

2014-2015 оқу жылындағы мұғалімдердің  жетістіктері


  1. Қалалық байқаулар, сайыстар, олимпиадалар, т.б.

Мұғалімнің аты-жөні

Байқаудың атауы

Өтілген орны, уақыты

нәтижесі

1.

Каракулова Гулзия

Қалалық мұғалімдер арасында олимпиада

№87 ЖОМ

ІІІ орын

2.

Тасимова Венера

Қалалық мұғалімдер арасында олимпиада

№87 ЖОМ

ІІ орын

3.

Адиханова Айнур

Қалалық мұғалімдер арасында олимпиада

№87 ЖОМ

ІІІ орын

4.

Есенбекова Кулимкөз

Қалалық мұғалімдер арасында олимпиада

№87 ЖОМ

ІІ орын

5.

Оналбеков Ерман

Қалалық мұғалімдер арасында олимпиада

№87 ЖОМ

ІІІ орын

6.

Абдукаримова Анар

Қалалық мұғалімдер арасында олимпиада

№87 ЖОМ

ІІІ орын

7

Шахабаева Рыскүл«Жаңа идея, жаңа ұстаным»

Сырттай 27.02.2015 ж

ІІ –орын

8

Уристемова Сабираш    Бастауыш сыныптар арасындағы жаңашыл мұғалім

Сырттай, қалалық

ІІ-орын

9

Бейсекова Бибигүл«Үздік педагог-2015»

Сырттай 05.03.2015 ж

ІІ –орын

10

Мұғалімдер     командасыВолейболдан Алтынбек Көбейұлының 65 жасқа толуына арналған қалалық мектеп мұғалімдері арасындағы жарыста иелендік.

20.10.2014.ж

№58 жом

І – орын

11

Оралбеков АлмазАйкенов Жеткіншек Сарамантайұлы  63 жаста «Волейбол»

22.02.2015ж

ІІІ-орын 

12

Оралбеков АлмазНуртас ОҢдасыновтың туғанына 110 жыл толуына орай Волейболдан  жарыс

21.12.2014ж

ІІ – орын

13

Оралбеков АлмазОҚО V қалалық спорт ойындарын да ерлер арасында Волейболдан жарыс 

2015 ж

ІІІ-орын


2014-2015 оқу жылындағы оқушылардың жетістіктері

  1. Халықаралық байқаулар, сайыстар, олимпиадалар, т.б.

Оқушының аты-жөні

сыныбы

Байқаудың атауы

Өтілген орны, уақыты

нәтижесі


Жолыбеков Аманжол

5 «б»

«Ақ көгершін»

Астана қ. 24.03.2015ж

І орын


Аширбекова Айгерим

11 «Ә»

«Фуджейро опен» таеквондо

5-10.02.15ж   БАӘ мем.

ІІІ орын


Хаппар Көпжан

9 «Б»

Бокс

қазан айы

І орын


Ахмед Асхат

9 «Б»

Бокс

қазан айы

І орын


Бектұрсын Аида

9 «Ә»

«Чернозерц  Храбр»     Болгар халықаралық  олимпиадасы

М. Тасов атындағы  12 мектеп гимназиясы

І орын


Рахматулла Жанерке

10 «В»

«Чернозерц  Храбр»     Болгар халықаралық  олимпиадасы

М. Тасов атындағы  12 мектеп гимназиясы

ІІ орын


Айдарова Аида


«Чернозерц  Храбр»     Болгар халықаралық  олимпиадасы

М. Тасов атындағы  12 мектеп гимназиясы

ІІ орын


Сайдкаримова Нұрсұлу

9 «Ә»

«Чернозерц  Храбр»     Болгар халықаралық  олимпиадасы

М. Тасов атындағы  №12 мектеп гимназиясы 

ІІ орын



  1. Республикалық байқаулар, сайыстар, олимпиадалар, т.б.


Оқушының аты-жөні

сыныбы

Байқаудың атауы

Өтілген орны, уақыты

нәтижесі


Икматова Ұлдана

8 «Ә»

«Кенгуру» сайысы

23.04.2015ж

І орын


Асилбеков Диас

7 «В»

«Кенгуру» сайысы

23.04.2015ж

ІІІ орын


Сайдикаримова Нұрсұлу

9 «Ә»

«Кенгуру» сайысы

23.04.2015ж

сертификат


Рашидова Сымбат

9 «Ә»

«Кенгуру» сайысы

23.04.2015ж

сертификат


Раймжанова Әсем

9 «Ә»

«Кенгуру» сайысы

23.04.2015ж

сертификат


Тұрысбеков Қуаныш

5 «А»

«Кенгуру» сайысы

23.04.2015ж

сертификат


Мұхамедалиев Азамат

6 «Ә»

«Кенгуру» сайысы

23.04.2015ж

сертификат


Дурманбетова Гүлбану

8 «Ә»

«Кенгуру» сайысы

23.04.2015ж

сертификат


Икматова Ұлдана

8 «Ә»

«Кенгуру» сайысы

23.04.2015ж

сертификат


Серікбай Жансая

7 «А»

«Кенгуру для всех»

23.04.2015ж

ІІІ орын


Ақылбек Ернур 

7 «В»

«Жұлдызға жол»

Шымкент қ. 4.03.15ж

І орын дипломант


Есенбек Нурлан

10 «Ә»

«Жұлдызға жол»

Шымкент қ. 4.03.15ж

І орын дипломант


Жолыбеков Аманжол

5 «Б»

«Жұлдызға жол»

Шымкент қ. 4.03.15ж

І орын дипломант


Шаншаров Жасұлан

8 «А»

«Жұлдызға жол»

Шымкент қ. 4.03.15ж

ІІ орын дипломант


Аширбекова Айгерим

11 «Ә»

ҚР чемпионаты

10-14.11.14ж Астана қ.

ІІ  орын


Аширбекова Айгерим

11 «Ә»

ҚР біріншілігі

10-14.11.14ж Астана қ.

І  орын


Байзақова Балнұр

8 «Ә»

«Ақбота»  интелектуалдық марафоны

№90 ЖОМ

ІІІ орын


Құрбанова Динара

8 «Ә»

«Ақбота»  интелектуалдық марафоны

№90 ЖОМ

ІІІ орын


Құлназаров Алмас

7 «Ә»

«Ақбота»  интелектуалдық марафоны

№90 ЖОМ

ІІІ орын


Рашидова Сымбат

9 «Ә»

«Ақбота»  интелектуалдық марафоны

№90 ЖОМ

ІІІ орын


Сайдкаримова Нурсулу 

9 «Ә»

«Ақбота»  интелектуалдық марафоны

№90 ЖОМ

ІІ орын


Абдашимов  Нуржигит

7 «Ә» 

«Ақбота»  интелектуалдық марафоны

№90 ЖОМ

ІІІ орын


 Қамыттек Руслан

9 «Ә»

«Ақбота»  интелектуалдық марафоны

№90 ЖОМ

ІІІ орын


Тәжібаев Өнер

5 «Ә»

«Ақбота»  интелектуалдық марафоны

№90 ЖОМ

ІІІ орын


Тәжібаев Өнер

5 «Ә»

«Ақбота»  интелектуалдық марафоны

№90 ЖОМ

ІІІ орын


Базарбай  Нұрай

5 «В»

«Ақбота»  интелектуалдық марафоны

№90 ЖОМ

ІІІ орын


Тәжібаев Өнер 

5  «Ә»

«Ақбота»  интелектуалдық марафоны

№90 ЖОМ

III-орын


Асылханқызы Аяжан

8 «Ә»

«Менің елім Қазақстан»

Шымкент қ. 27.03.2015 ж

I-орын


Анапия Арсен

3 «Г»

«Руский медвежонок»

26.10.2014ж

ІІ орын


Ашимов Нұржигит

7 «Ә»

VII Республикалық «Жырлайды жүрек» М.Мақатаев өлеңдерін оқудан «Көркем сөз» номинациясы бойынша 

Алматы қаласы 2015 жыл, 

ақпан айы

ІІІ дәрежелі диплом


Асилбеков Диас

7 «Ә»

«ХХІ ғасыр көшбасшысы» зияткерлік сайысы

Алматы қ, 2014ж  

тамыз айы

Сертификат


Асилов Бақытбек

7 «Ә»

«ХХІ ғасыр көшбасшысы» зияткерлік сайысы

Алматы қ, 2014ж  

тамыз айы

Сертификат



  1. Облыстық байқаулар, сайыстар, олимпиадалар, т.б.

Оқушының аты-жөні

сыныбы

Байқаудың атауы

Өтілген орны, уақыты

нәтижесі

Рашидова Сымбат 

9 «Ә»

Ғылыми жоба

Наурыз 2015

ІІІ  орын

Раимжанова Әсем

9 «Ә»

Ғылыми жоба

Кіші ғылым академиясы

ІІІ орын

Дүйсенов Мақсат

11«Ә»

Кіші ғылым академиясы сырттай байқау ғылыми жоба

Шымкент қ.03 .03.2015 жыл

III-орын

Аширбекова Айгерим

11«Ә»

ОҚО  чемпионаты

15.10.14ж Шымкент қ.

І  орын

Султанбеков Ернұр

9 «А»

1-желтоқсан Тұңғыш Президент күніне орай ОҚО ашық біріншілігі таеквондо

01.12.2014ж Шымкент қ

І  орын

Оспан Ердәулет 

3 «Б»

1-желтоқсан Тұңғыш Президент күніне орай ОҚО ашық біріншілігі таеквондо

01.12.2014ж Шымкент қ.

І орын

Ашимов Нуржигит

 7»Ә»

1-желтоқсан Тұңғыш Президент күніне орай ОҚО ашық біріншілігі таеквондо

01.12.2014ж Шымкент қ

І  орын

Жолдасбаев Темірхан

5 «Ә»

1-желтоқсан Тұңғыш Президент күніне орай ОҚО ашық біріншілігі таеквондо

01.12.2014ж Шымкент қ

І  орын

Миктибаев Куандық

5 «Ә»

1-желтоқсан Тұңғыш Президент күніне орай ОҚО ашық біріншілігі таеквондо

01.12.2014ж Шымкент қ

І  орын

Жулибеков Еркебулан

9 «А»

1-желтоқсан Тұңғыш Президент күніне орай ОҚО ашық біріншілігі таеквондо

01.12.2014ж Шымкент қ

І  орын

Муталипов Ауезхан 

7 «Ә»

1-желтоқсан Тұңғыш Президент күніне орай ОҚО ашық біріншілігі таеквондо

01.12.2014ж Шымкент қ

ІІ  орын

Сапакова Шынар

6 «Ә»

1-желтоқсан Тұңғыш Президент күніне орай ОҚО ашық біріншілігі таеквондо

01.12.2014ж Шымкент қ

ІІІ  орын

Ашимов Нуржигит

7 «Ә»

 16-желтоқсан тәуелсіздік күніне орай ОҚО чемпионаты

01.12.2014ж Шымкент қ

ІІ  орын

Оспан Ердаулет

3 «Б»

1-желтоқсан Тұңғыш Президент күніне орай ОҚО ашық біріншілігі таеквондо

06-17.12.2014ж Шымкент қ

ІІ  орын

Миктибаев Қуандық

5 «Ә»

1-желтоқсан Тұңғыш Президент күніне орай ОҚО ашық біріншілігі таеквондо

01.12.2014ж Шымкент қ

ІІІ  орын

Ахылбекова Бибинур 

5 «Б»

16 желтоқсан тәуелсіздік күніне орай ОҚО чемпионаты «Таеквондо»

16-17.12.2014ж Шымкент қ

ІІІ орын

Муталипов Ауәзхан

7 «Ә»

16 желтоқсан тәуелсіздік күніне орай ОҚО чемпионаты «Таеквондо»

16-17.12.2014ж Шымкент қ

ІІІ орын

Мирзагельдиева Наргул

3

Сайрам ауд. Ашық біріншілігі үстел тенис

24.01.15ж Сайрам ауд.

ІІІорын

Ашірәлі Назым

3 «Б»

ОҚО чемпионаты      «шашка»

15.01.15ж шымкент қ

ІІІ орын

Тұрсұнқұлова Аяна

8 «А»

«Самұрық»  математикалық зияткерлік сайысы

№90 жалпы орта мектебі

І орын

Баратова Айдана

8 «Ә»

«Самұрық»  математикалық зияткерлік сайысы

№90 жалпы орта мектебі

І орын

Құлназаров Алмас

7 «В»

«Самұрық»  математикалық зияткерлік сайысы

№90 жалпы орта мектебі

ІІ орын

Саидкаримова Нұрсұлу

9 «Ә»

«Самұрық»  математикалық зияткерлік сайысы

№90 жалпы орта мектебі

ІІ орын

Мықтыбаев Қуандық

5 «А»

«Самұрық»  математикалық зияткерлік сайысы

№90 жалпы орта мектебі

ІІ орын

Базарбай Нұрай

5 «В»

«Самұрық»  математикалық зияткерлік сайысы

№90 жалпы орта мектебі

ІІ орын

Сатыбалдиева Мерей

5 «В»

«Самұрық»  математикалық зияткерлік сайысы

№90 жалпы орта мектебі

ІІ орын

Абидуллаева Назима

5 «В»

«Самұрық»  математикалық зияткерлік сайысы

№90 жалпы орта мектебі

ІІ орын

Мұрат Несібелі

8 «А»

«Самұрық»  математикалық зияткерлік сайысы

№90 жалпы орта мектебі

ІІ орын

Тұрысбеков Қуаныш

5 «А»

«Самұрық»  математикалық зияткерлік сайысы

№90 жалпы орта мектебі

ІІІ орын

Жолбарисов Баходир

10 «Б»

«Самұрық»  математикалық зияткерлік сайысы

№90 жалпы орта мектебі

ІІІ орын

Икматова Индира

6 «Б»

«Самұрық»  математикалық зияткерлік сайысы

№90 жалпы орта мектебі

ІІІ орын

Әшірәлі Назым

3 «В»

Самұрық»  математикалық зияткерлік сайысы

№90  ЖОМ

І орын

Айтуганов Рамазан

3 «Г»

Самұрық»  математикалық зияткерлік сайысы

№90 ЖОМ

І орын

Саидкаримов  С

4 «Г»

Самұрық»  математикалық зияткерлік сайысы

№ 90 ЖОМ

І орын

Салибаев Даниярбек

7  «Ә»

Облыс тарихы

Шымкент қаласы

«Зерделі жас» номинатциясы

Асылханқызы Аяжан

8 «А»

«Менің елім Қазақстан» атты ғылыми  жоба

Шымкент қаласы

27.03.2015 жыл

«Зерделі жас» номинатциясы

Саидкаримова Нұрсұлу

9 «Ә»

Дәстүрлі Ясауитану

Шымкент қаласы , наурыз айы

II-орын





  1. Қалалық байқаулар, сайыстар, олимпиадалар, т.б.

Оқушының аты-жөнісыныбы

Байқаудың атауы

Өтілген орны, уақыты

нәтижесі

Насипбеков Абилсейт8 «Б»

Информатика пән олимпиадасы

Шымкент қ. желтоқсан айы

ІІІ орын

Сұлтанбеков Ернұр9 «А»

Информатика пән олимпиадасы

Шымкент қ. желтоқсан айы

ІІІ орын

Молдабаева Гулбану9 «Ә»

Информатика пән олимпиадасы

Шымкент қ. желтоқсан айы

ІІІ орын

Оразалы Жанайым10 «Б»

Биологиядан пән олемпиадасы  

Шымкент қ. желтоқсан айы

ІІІ орын

Қамбаров Мағжан

11 «В»

Математикадан қалалық пән олимпиадасы

Шымкент қ. желтоқсан айы

ІІІ орын


Джаркинова Жұлдыз11 «В»

Құқықтан пән олимпиадасы

Шымкент қ. 20.12.2014 жыл

III-орын

Файзуллаев Қадірбек10 «А»

Қазақстан тарихынан  пән олимпиадасы

Шымкент қ.20.12.2014 жыл

II-орын

Тұрғынбаева Жібек10 «А»

Географиядан  пән олимпиадасы

Шымкент қ.  20.12.2014 жыл

III-орын

Қуанышбек Аяулым3 «Д»

 Бастауыш сыныптар бойынша қазақ тілінен  пән олимиадасы 

№ 23 жом

ІІ орын

Тәтен  Бекжан8 «Ә»

«Жырлайды жүрек»

Шымкент қ

І орын

Сериков Курал4 «А»

Ұлы жеңістің 70 жылдығы, Қазақ, хандығының 550 жылдығы және наурыз мерекесіне арналған қала біріншілігі

ШҚ №1 ОРДБЖМСМ 15.03.2015ж

І  орын

Дуйсенов Асхат7 «Б»

Ұлы жеңістің 70 жылдығы, Қазақ, хандығының 550 жылдығы және наурыз мерекесіне арналған қала біріншілігі

ШҚ №1 ОРДБЖМСМ 15.03.2015ж

І  орын

Ахылбеков Бибинур5 «Б»

Ұлы жеңістің 70 жылдығы, Қазақ, хандығының 550 жылдығы және наурыз мерекесіне арналған қала біріншілігі

ШҚ №1 ОРДБЖМСМ 15.03.2015ж

ІІ орын

Жолдасбаев Темірхан5 «Ә»

Ұлы жеңістің 70 жылдығы, Қазақ, хандығының 550 жылдығы және наурыз мерекесіне арналған қала біріншілігі

ШҚ №1 ОРДБЖМСМ 15.03.2015ж

ІІ орын

Ахметов Мадияр2 «Г»

Ұлы жеңістің 70 жылдығы, Қазақ, хандығының 550 жылдығы және наурыз мерекесіне арналған қала біріншілігі

ШҚ №1 ОРДБЖМСМ 15.03.2015ж

ІІ  орын

Исматтулаев Мейрамбек3 «Б»

Ұлы жеңістің 70 жылдығы, Қазақ, хандығының 550 жылдығы және наурыз мерекесіне арналған қала біріншілігі

ШҚ №1 ОРДБЖМСМ 15.03.2015ж

ІІ орын

Ашимов Нуржігіт7 «Ә»

Ұлы жеңістің 70 жылдығы, Қазақ, хандығының 550 жылдығы және наурыз мерекесіне арналған қала біріншілігі

ШҚ №1 ОРДБЖМСМ 15.03.2015ж

ІІІ орын

Миктибаев Қуандық5 «Ә»

Ұлы жеңістің 70 жылдығы, Қазақ, хандығының 550 жылдығы және наурыз мерекесіне арналған қала біріншілігі

ШҚ №1 ОРДБЖМСМ 15.03.2015ж

ІІІ орын

Қаныбеков Дүрбек3 «В»

Жеңістің 70 жыл

20-25.01.15ж

ІІІ орын

Абдисаев Даниял3 «В»

Қазақ хан 550 жыл

Шымкент қ.

ІІ орын

Ашіралі Назым3 «Б»

Қалалық жарыс

Шымкент қ.

ІІІ орын

Есіркепов Әдемі9 «Б»

Қалалық жарыс

16-19.02.2015ж

ІІІ орын

Икматова Гулида9 «Б»

Қалалық жарыс

16-19.02.2015ж

ІІ орын

Зайниддинова Аягөз6 «А»

«Оңтүстігім-Жерұйығым,Құт Мекенім» зияткерлік байқау

Шымкент қ.18.12.2014 жыл

Мадақтама

Ерелиев Бекзат6 «А»

Оңтүстігім-Жерұйығым,Құт Мекенім» зияткерлік байқау

Шымкент қ.18.12.2014 жыл

Сертификат

Зайниддинова Аягөз6 «А»

Оңтүстігім-Жерұйығым,Құт Мекенім» зияткерлік байқау

Шымкент қ.18.12.2014 жыл

Сертификат

Бақтыбай Ерқанат6 «В»

Оңтүстігім-Жерұйығым,Құт Мекенім» зияткерлік байқау

Шымкент қ.18.12.2014 жыл

Сертификат

Саидкаримова Нұрсұлу


9 «Ә»

Дәстүрлі  «Ясауитану» сайысы


Шымкент қ. наурыз айы

І орын мадақтама

Рахматулла Заңғар9 «А»

Сызу пәні мен бейнелеу 

М. Әуезов 29.03.15

ІІ орын

Рахматулла Жанерке10 «А»

Бейнелеу өнері

ЮНЕСКО клуб. қаңтар 2015 ж

ІІІ орын


2015-2016 оқу жылы


№90 жалпы орта мектептің 2015-2016 оқу жылындағы ҰБТ қорытындысы

Түлектер саны

ҰБТ-ға қатысқан

ҰБТ-ға қатысу %

0-49

50-69

70-89

90-100

Конкурс баллы

101-125

Орта балл

барлығы

%

барлығы

%

барлығы

%

барлығы

%

барлығы

%

97

76

78,3

-

-

-

-

20

26,3

21

27,6

80,7

35

46

98,2


№90 жалпы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесі

2015-2016 оқу жылында мұғалімдердің шығарған 

әдістемелік  оқу құралдары


Авторлардың  

аты-жөні

Оқулықтың аты

Шыққан жылы


Орынбеков А.Ш.,

Табылдиева А.

Қазақстан тарихы 7,8,9 сынып 

Жұмыс дәптері

2016 жыл


Шыныбекова А., 

Қалбаев Н.

Алгебра 8 сынып 

Жұмыс дәптері

2016жыл


Бабашова Н.,

Айтмамбетова А.

Математика Өзіндік жұмыс

(бастауыш сыныптарға арналған)

2016 жыл


Сексенова З., 

Аджибаева Н.

Қазақ тілі 3 сынып 

Өзіндік жұмыс дәптері

2016 жыл


Сарманова С., 

Бегжанова А.

Қазақ тілі 4 сынып 

Тақырыптық тест тапсырмалары

2016 жыл


Текебаева А., 

Есенбекова К.

Қазақстан тарихы 8 сынып 

Жұмыс дәптері

2016 жыл


Текебаева А., 

Есенбекова К., 

Шокеманова Г.

Дүние жүзі тарихы 7 сынып 

Жұмыс дәптері

2016 жыл


Абдукаримова А., 

Ахмед Г.

Физика 7,8 сынып Тест тапсырмалар жинағы

2016 жыл


Мылтықбаева Ш, 

Рсмбетов Е.

Математика 3 сынып 

Өзіндік жұмыс дәптері

2016 жыл


Байгараева А, 

Кадиркулова Ж.

Ағылшын тілі Қолданбалы грамматика әдістемелік құрал

2016 жыл


Тасимова В.,

Сейткулова Ш.

Русский язык в таблицах

2016 жыл


2015-2016 ОҚУ ЖЫЛЫНДА МҰҒАЛІМДЕРДІҢ ЖЕТІСТІКТЕРІ

Халықаралық, республикалық, облыстық және қалалық 

байқаулар, сайыстар, олимпиадалар, т.б


Мұғалімнің аты-жөні

Байқаудың атауы

Нәтижесі


№90 жалпы орта мектеп

"Нұрлы жол-болашаққа бастар жол!" атты қалалық өнер фестивалінде

Бас жүлде

Қалалық мектептер арасында өткен спартакиадада 

ІІ орын 


Калибекова К.

«Өнерлі ұстаз-2016» байқауы

ІІ орын


Кадыркулова К .

Қалалық мұғалімдер олимпиадасы

ІІІ  орын


Кенжесариева А.

Орыс тілі пәнінен қалалық мұғалімдер олимпиадасы

ІІІ орын 


Шөкеманов Е.

Математика пәнінен қалалық мұғалімдер олимпиадасы

III орын


Блаханова Э.

«Тәуелсіздік тұғырым!» қалалық мұғалімдер байқауы

ІІ орын


Илесова А.

«Қазақстан тарихы» пәнінен қалалық мұғалімдер олимпиадасы

ІІІ орын


Ширманова Ж.

География пәнінен қалалық мұғалімдер олимпиадасы

ІІ орын


Ерденова Г.

Информатика пәнінен қалалық мұғалімдер олимпиадасы

ІІІ орын


Ахмед Г.

Физика пәнінен қалалық мұғалімдер олимпиадасы

ІІІ орын


Агибаев Қ.

М.Әуезов атындағы ОҚМУ

ІІ орын

















2015-2016 ОҚУ ЖЫЛЫНДА ОҚУШЫЛАРДЫҢ ЖЕТІСТІКТЕРІ

Халықаралық байқаулар, сайыстар, олимпиадалар, т.б

Аты- жөні

Сыныбы

Байқаулар, сайыстар, олимпиадалар

Нәтижесі


Жақсылық Жаңғали

9 «Г»

Бокстан халықаралық жарыста

ІІІ орын

Ташкент қ.


Камал  Жандос 

9 «В»

Бокстан халықаралық жарыста

ІІІ орын

Тибилиси қ.

Бокстан халықаралық жарыста

І орын

Баку қ.

Бокстан спорт шебері-2016

Сертификат

Бокстан Азия балалары олимпиадсы

VI орын

Якутия қ.


Абдашимов Бекжан

10 «Ә»

«Тіл дарын - 2015»

Мақтау қағазы


Асылханқызы Аяжан

9 «Ә»

Мақтау қағазы


Серикбаева Балжан

7 «Б»

«Золотое Руно»

ІІ орын


Абжапар Зейнегул

7 «Г»

ІІ орын


Қуандықова Ақбота 

6 «А»

ІІ орын


Жомарт Ақмарал

6 «А»

ІІ орын


Тасболатова Элвира

10 «А»

«Золотое Руно»

ІІ орын


Әшірәлі Фархат

9 «Ә»

І орын


Қарабек  Бекзат

9 «А»

І орын


Қадырқұлова     Арайлым

9 «Ә»

ІІ орын


Татен  Бегжан

9 «Г»


«Халықаралық Дарын -2015» ән және өнер     байқауы

Бас жүлде


Алматова Кәусар

1«А»

ІІ орын


Қайып Бейбіт

4 «Б»

І орын


Сапартай  Аружан

1 «А»

І орын


Бектұрғанов Мұхтархан

6«А»

«Халықаралық Дарын -2015» сурет байқауы

І орын


Асқарова Назира  

9 «Ә»

Диплом


Бектұрғанова     Нұрсұлу  

9 «Ә»

М.Әуезов атындағы мемлекеттік университетінде "Техникалық графика" кафедрасының ұйымдастыруымен сызу пәнінен қалалық олимпиядасы

ІІ орын


Анарқулова     Гульмира

9 «А»

ІІ орын


Республикалық байқаулар, сайыстар, олимпиадалар, т.б.

Аты-жөні

Сыныбы

Байқаулар, сайыстар, олимпиадалар

Нәтижесі


Айбеков Данияр

8 «Б»


Білім және Ғылым министірлігі тарапынан 2002ж т. Жасөспірімдер арасында футбол жарысынан өткен Республикалық турнир

І орын


Зулпыхар Нұрсултан

8 «Ә»

Жасөспірімдер арасында футбол жарысынан өткен Республикалық турнир

І орын


Камал  Жандос 

9 «В»

Бокстан ҚР чемпионатында

І орын


Жулибеков Қажымухан

10 «Б»

Таеквондодан спорт мектептері және спорт интернаттары арасындағы  ҚР чемпионаты.

ІІ орын


Жулибеков Ербулан          

10 «А»

ІІ орын


Есалы Алмаз                  

10 «А»

ІIІ орын


Дуйсенов Асхат              

8 «Ә»

ІIІ орын


Ахылбекова Бибинур          

6 «Б»

ІIІ орын


Әбсаттар Али  

8 «Г»

Бокстан аймақтық ҚР чемпионаты

І-орын


Джимбаев Н.

8 «Б»

ІІ орын

Алматы қ.


Бердібеков Б 

8 «Б»

ІІI орын

Алматы қ.


Тасбауов Ерсултан

9 «В»

ІІ орын

Астана қ.


Абдисаев Даниял

4 «В»

Дойбыдан ҚР чемпионаты

(64дана).

ІІ орын

Қостанай қ.

Дойбыдан  ҚР  чемпионаты     (рапид)

ІIІ орын


Әшірәлі Назым

4 «В»

Дойбыдан  ҚР  чемпионаты     (рапид)

ІІI орын


Серікбай Темірлан

1 «Ж»

Дойбыдан  ҚР  чемпионаты (класика)

ІІI орын


Даулетова Гүлзат

6 «А»

«Bulldog» сайысы

І орын


Асылханқызы Аяжан

9«Ә»

Жалпы білім беретін пәндер     бойынша  республикалық  ғылыми жобалар конференциясында

Диплом

І дәрежелі

Астана қ.

"Жұлдызға жол" байқауы

ІІI орын


Абдашимов Бекжан

10 «Ә»

«Жұлдызға жол» байқауы

Алғыс хат


Құлназаров Алмас

8 «Ә»

«Ақбота» интелектуалдық  марафоны (математика)

I oрын


Бердыкулова Арайлым

5 «Б»

II oрын


Бердалиев Темірхан

5 «А»

II oрын


Базарбай  Шырай

4 «Г»

І орын


Аманжол  Айша

3 «Ә»

ІІ  орын


Құлмұрат  Нұрдаулет

3 «А»

ІІІ орын


Ахметов  Мадияр

3  «Г»

ІІІ  орын


Облыстық байқаулар, сайыстар, олимпиадалар, т.б.

Аты-жөні

Сыныбы

Байқаулар, сайыстар, олимпиадалар

Нәтижесі


Ният  Алтынай

2 «Е»

«Самұрық» математикалық  зияткерлік сайысы

І орын


Амангелді  Мұса

2 «Е»

І орын


Мекембай Нұртас

2 «Ә»

І орын


Ташпулатов  Бағлан

3 «В»

І орын


Отызбай  Нұрәділ

 3 «Е»

І орын


Ахметов  Мадияр

3 «Г»

І орын


Сапарбаева  Сандуғаш

3 «Д»

І орын


Каршибай  Жанболат

3 «В»

ІІ орын


Әшірәлі  Назым

4 «В»

ІІ орын


Кобланов Жанарыс

3«Ә»

ІІ орын


Магауняев Нурисламбек

3 «Г»

ІІ орын


Куандықова Бибінұр

4 «Ә»

ІІІ орын


Махамбетқұл  Амалбек

3 «Б»

ІІІ орын


Айтуғанов  Рамазан

4 «А»

ІІ орын


Тулбаси  Аяулым

2 «Г»

ІІІ орын


Кукеева Камила

7 «Ә»

I oрын


Асқарова Мерей

7 «Ә»

I oрын


Серікбай Жансая

8 «А»

I oрын


Ильясов Ерлан

9 «А»

I oрын


Саидкаримова Нұрсұлу

10 «Ә»

I oрын


Асилмамедов Оралхан

10 «Б»

I oрын


Базарбай Нұрай

6 «Ә»

I oрын


Аширбай Шыңғыс

5 «А»

I oрын


Абжаппар Аружан

5 «В»

I oрын


Каримбаева Әсем

3 «Б»

Алтын ұрпақ сайысы

ІІ орын


Макаш Нұрсұлтан

3 «Ә»

ІІ орын


Уралбек  Нурлан

2 «Б»

ІІ орын


Қанағат Шұғыла

4 «В»

ІІІ орын


Тухтаров Донабек

4 «В»

ІІІ орын


Исрайл  Бейбіт

2 «Б»

ІІІ орын


Рахимжанқызы  Аделя

3 «Е»

ІІ орын


Сатылхан  Мадина

3 «Е»

ІІІ орын


Қалдыбек  Рамазан

3 «Г»

ІІ орын


Каршибай  Жанболат

3 «В»

ІІ орын


Аманжол Айша

3  «Ә» 

ІІ орын


Бауыржанұлы Өмірзақ

2 «Г»

ІІІ орын


Есет Айдын

2 «Ә»

ІІІ орын


Молдабекова Айнұр

2 «А»

ІІІ орын


Қалдыбаева Ханшайым

3 «Г»

ІІІ орын


Анаркулова Асем

4 «Г»

ІІ орын


Сайдханова Арайлым

4 «Г»

І орын


Мырзагелдиева Наргүл

4 «А»

ІІІ орын


Алматова Дидар

6 «А»

«Тарихы тұнған Оңтүстік!»

ІІІ дәрежелі диплом


Асылханқызы Аяжан


9«Ә»

"Бір өлке -бір кітап"

Алғыс хат

"Алтынсарин  оқулары"

Алғыс хат


Әбсаттар Али

8 «Г»

Бокстан ОҚО чемпионаты

І орын


Ақылбек Ернұр 

8 «В»

ІІ орын


Джимбаев Н. 

8 «Б»

І орын


Бердібеков Б 

8 «Б»

І орын


Тасбауов Е

9 «В»

ІІ орын


Жақсылық Жаңғали 

9 «В»

І орын


Камал Жандос 

9 «В»

І орын


Сабирханов Темурлан

2 «Ә»

Дойбыдан ОҚО чемпионаты

ІІ орын


Сәрсенбай Ханзада

2 «Г»

ІІІ  орын


Серікбай Темірлан

1 «Ж»

ІІІ  орын


Тәжібаев Бекнұр

8 «А»

«Алтын Пырақ» шығармашылық-зияткерлік сайысында өзінің үздік ізденісі мен белсенділігін көрсеткен үшін мараптталды

Диплом


Серікбай Жансая

8 «А»

Диплом


Қалалық және аудандық  байқаулар, сайыстар, олимпиадалар, т.б.

Аты-жөні

Сыныбы

Байқаулар, сайыстар, олимпиадалар

Нәтижесі


Уралбек  Нурлан

2 «Б»

Қалалық  пәндік     олимпиадасы

ІІІ  орын


Турсынбай  Лаура

2 «Б»

Қалалық  пәндік     олимпиадасы

ІІІ  орын


Асылханқызы Аяжан

9 «Ә»

"Ең үздік жүргізуші-2016"

Мадақтама 

"Тәуелсіз ел жастары"

(I жастар форумы)

Алғыс хат

Іс- шараларда белсенді қатысқаны үшін

Алғыс хат


Моминов Нурболат


9 «А»

"Жырлайды  жүрек"

(Мұқағали оқулары)

Бас жүлде 


Абдашимов  Бекжан 


10 «Ә»

"Тәуелсіз ел жастары"

(I жастар форумы)

Алғыс хат

Физика пәнінен оқушылар олимпиадасы

ІІІ орын

«Шырайлы менің – Шымқалам!» мерекелік іс-шара үздіктері

«Үздік оқушы номинациясы» диплом 

«Ең үздік жүргізуші- 2016»

Мақтау қағазы

«Елін сүйген- Елбасы» оқушылар конференциясы

Бас жүлде


Алашбаева Гүлшан


9 «Ә»

"Мағжан Жұмабаев оқулары"

ІІ орын


Алкеева Динара


11«Б»

Аймақтық пән олимпиадасы

ІІ орын


Исакулова Жаньэл

10«Ә»

Қалалық пән олимпиадасы

ІІ орын


Исакулова Жаньэл

10«Ә»

Қалалық шығарма байқауы

І орын


Ишанкулова Оразгүл

10 «Б»

М. Әуезов атындағы ОҚМУ- ХVIII ғылыми-практикалық конференциясы

III oрын


Турисбекова Нуржанат

10 «А»

Тарих пәнінен қалалық оқушылар олимпиадасы

І орын


Райханова Гулнура

8 «А»

«100 қадам: нұрлы болашақ» атты ғылыми  тәжірбиелік студенттік конференция

ІІ дәрежелі диплом 

 Сертификат

Қазақстан тарихы пәнінен  қалалық олимпиада

Мақтау қағазы


Махметалиева Райса 

9 «А»

Қалалық пән олимпиадасы

ІІІ орын


Миктибаев Қуандық

6 «Ә»

Қала күніне орай таеквондодан Шымкент қаласының ашық біріншілігі

ІІ орын


Сериков Қурал

5 «В»

ІІ орын


Жұмабек Жанарыс

4 «Г»

І орын


Жұмабек Ақарыс  

1 «Г»

ІІІ орын


Аралбай Мөлдір

9 «Г»

ІІІ орын


Есалы Алмаз

10 «А»

І орын


Ахметов Мадияр 

3  «Г»

ІІ орын


Жулибеков Ербулан     

10 «А»

Таеквондодан

 ШҚ №1 БЖМСМ біріншілігі

І орын


Сериков Қурал             

5 «В»

І орын


Дуйсенов Асхат

8 «Ә»

І орын


Муталипов Ауезхан

8 «Ә»

І орын


Ахмедов Мадиар         

3 «Г»

І орын


Жұмабек Ақарыс

1 «Г»

І орын


Асилов Қапланбек

4 «Г»

І орын


Муса Сундет

5 «Ә»

І орын


Асылхан Нурасыл

3 «Е»

ІІ орын


Исматуллаев Мейрамбек

4 «Б»

ІІ орын


Жұмабек Бекарыс

5 «Ә»

ІІ орын


Аралбай Мөлдір

9 «Г» 

ІІ орын


Жұмабек Жанарыс

4 «Г»

ІІ орын


Есалы Алмаз

10 «А»

ІІ орын


Қахарманов Қазыбек

6 «В»

Кіші футболдан

ҚР Конституциясының 20 жылдығы,қазақ хандығының 550 жылдығына арналған турнирде

І орын


Тажибаев Өнер

6 «А»

І орын


Камилжанов Ислам

6 «А»

І орын


Айбеков Данияр

8 «Б»

І орын


Зулпыхар Нұрсултан

8 «Ә»

І орын


Хатамбаев Нұрсултан

8 «Б»

І орын


Рахманов Нурлан

8 «В»

І орын


Джинбаев Мейірбек

8 «Б» 

І орын


Рахымбеков Сундет

6 «Ә»

Футболдан Асанбай Асқаровты

еске алу турнирі

ІІ орын


Умбетов Ердәуіт

7 «Ә»

ІІ орын


Муталиев Аблай

7 «Б»

ІІ орын


Қахарманов Қазыбек

6 «Б»

ІІ орын


Рахманов Нурлан

8 «В»

ІІ орын


Жұматаев Бекзат

8 «Г»

ІІ орын


Тажибаев Өнер

6 «А»

ІІ орын


Камилжанов Ислам

6 «А»

ІІ орын


Пайзихан Елдос

6 «Б»

ІІ орын


Мусаев Иманғали

3 «Б»

Бадминтоннан қала ашық біріншілігі

ІІІ орын


Умарова Айдана

4 «Ә»

ІІІ орын


Абдисаев Даниял

4 «В»

Дойбыдан қала біріншілігі

І орын


Әшірәлі Назым

4 «В»

І орын


Жиенбай Ермуханбет

4 «В»

ІІІ орын


Сәрсенбай Ханзада

2 «Г»

ІІІ орын


Жолыбеков Райымбек

4 «Г»

Бадминтоннан қала ашық біріншілігі

ІІІ орын


Мусаев Иманғали

3 «Б»

ІІІ орын


Анапия Арсен 

4 «Ә»

ІІІ орын


Бектурғанов Мұхтархан

6 «А»

ІІ орын


Аманжол Рахат

6 «А»

ІІ орын


Мирзагельдиева Наргул

5 «Ә»

ІІ орын


Камилжанова Гули

8 «Б»

Футболдан қыздар лигасының чемпионаты

І орын


Жамбулбай Еркеназ

7 «А»

І орын


Алпыс Албина

7 «В»

І орын


Серикбаева Балжан

7 «Б»

І орын


Коляров Аян

10 «А»

Волейболдан оқушылар лигасы

І орын


Ислам Алижан

10 «А»

І орын


Қарабеков бағдат

6 «А»

І орын


Лесбек Нурбек

9 «Г»

І орын


Әміртағай Мұқағали

9 «Ә»

І орын


Асилмаметов Оралхан

10 «Б»

І орын


Әмірханов Сундет

10 «А»

І орын


Бекжигитов Бекзат

11 «Ә»

І орын


Архабаев Досмухан

11 «Б»

І орын


Смайлова Арайлым

9 «Ә»

Волейболдан оқушылар арасындағы 66 спартакиада

ІІІ орын


Жулибеков Қажымұхан

10 «Б»

ІІІ орын


Жулибеков Ербулан

10 «А»

ІІІ орын


Кадырова Назерке

8 «А»

ІІІ орын


Камилжанова Гули

8 «Б»

ІІІ орын


Исақул Әсел

8 «А»

ІІІ орын


Зулпыхар Нұрсултан

8 «Ә»

ІІІ орын


Мухтаров Қазыбек

8 «Ә»

ІІІ орын


Тажибаев Бекнур

8 «А»

ІІІ орын


Бектурганов Мұхтархан

6 «А»

Үстел теннисінен оқушылар арасындағы 66 спартакиада

ІІ орын


Аманжол Рахат

6 «А»

ІІ орын


Мырзагельдиева Наргуль

5 «А»

ІІ орын


Жулибеков Ербулан

10 «А»

Қ Р Тәуелсіздігінің 25 жылдығы

« Су туризм тәсілдері»  атты қалалық туристтік жарыс

ІІІ орын


Жулибеков Қажымухан

10 «Б»

ІІІ орын


Муталипов Ауезхан

8 «Ә»

ІІІ орын


Аралбай Мөлдір

9 «Г»

ІІІ орын


Насипбеков Абілсейт

9 «Б»

Информатика пәнінен оқушылар олимпиадасы

ІІІ орын


Ахмет Ернұр

 «А»

ІІІ орын


Сатиев Ғалымжан

 «А»

«100  ҚАДАМ: НҰРЛЫ БОЛАШАҚ» атты ІV ғылыми-тәжірибелік студенттік конференциясында

І дәрежелі диплом 

Интернет  олимпиадалар

Оқушының аты-жөні

Сыныбы

Байқаулар, сайыстар, олимпиадалар

Нәтижесі


Зулпыбеков Бағдат

7 “Ә”

“Bebras-2016” халықаралық интеллектуалдық байқауы

ІІІ орын


Икматова Индира

7 “Ә”

ІІІ орын


Ералиев Бекзат

7 “А”

ІІІ орын


Сайдханов Ерлан

6 “Г”

ІІІ орын


Абдусалиев Ержан

8 “А”

ІІІ орын


Сәрсенбай Саламат

6 “В”

ІІ орын


Мирзагелдиева Дариға

6 “А”

ІІ орын


Хамидов Мейрамбек

5 “Ә”

ІІ орын


Дүйсенова Сымбат

7 “Ә”

ІІ орын


2016-2017 оқу жылы


Еуразия  материгінің   жүрегінде орналасқан, Тәуелсіз   мемлекет атанған Қазақстанның оңтүстігіндегі сұлу да әсем Шымкент қаласында  2012-2013 оқу жылының қыркүйек айында №90 жалпы орта мектебі өз жұмысын бастады.        

2012-2013 оқу жылында алтын ұя мектебімізді бітірген оқушылар ҰБТ-ға қатысып, 1 оқушы «Алтын белгі» иегері атанып,  нәтижесінде орта балл 90%-ды көрсетіп, қала көлемінде мектебіміз І орынды иеленді және 20 оқушы жоғарғы оқу орындарының грант иегерлері атанды. 

2013-2014 оқу жылында алтын ұя мектебімізді бітірген оқушылар ҰБТ-ға қатысып, 1 оқушы «Алтын белгі» иегері атанып,  нәтижесінде орта балл 93,4%-ды көрсетіп, қала бойынша алғашқы ондыққа енді. 24 оқушы (КТ бойынша 17 оқушы) грант иегері атанды .

2014-2015 оқу жылында мектебімізді 98 жас жеткіншік бітірсе, соның ішінде 64-і ҰБТ-ға қатысып,  нәтижесінде 5 оқушы «Алтын белгіні» иеленіп, мектептің жалпы орта балл 100,7%-ды көрсетіп, нәтижесінде қала көлемінде мектебіміз І орынды иеленді, 45 оқушы (КТ бойынша 34 оқушы) жоғарғы оқу орындарының грант иегерлері атанды. 

2015-2016 оқу жылында  мектебімізді 97 оқушы бітірсе, оның  64-і ҰБТ-ға қатысып,  нәтижесінде 9 оқушы «Алтын белгіні» иеленіп, мектептің жалпы орта балл 98,2%-ды көрсетіп, нәтижесінде қала көлемінде мектебіміз І орынды иеленді, 44 оқушы (КТ бойынша 30 оқушы) жоғарғы оқу орындарының грант иегерлері атанды.

2016-2017 оқу жылында  мектебімізді 99 оқушы бітірсе, оның  91-і ҰБТ-ға қатысып,  нәтижесінде 13 оқушы «Алтын белгіні» иеленіп, мектептің жалпы орта балл 100,1%-ды көрсетіп, нәтижесінде қала көлемінде мектебіміз І орынды иеленді, 60 оқушы (КТ бойынша 5 оқушы) жоғарғы оқу орындарының грант иегерлері атанды.


Осы уақытқа дейін мектеп бітіруші түлектерінің ішінде 279 түлек Грант ие болды. 2012-2017 жылдар арасында мектеп ұстаздар қауымының шығарған әдістемелік оқу құралдарының саны 60-тан астам.  



№90 жалпы орта мектептің 2016-2017 оқу жылындағы ҰБТ қорытындысы

Мектеп

барлығы

қатысқаны

0-49

50-79

80-99

100-119

120-140

орта балл

білім сапасы %

үлгерімі %

№90 ЖОМ

99

91

2

4

39

34

12

100,1

93,4

97,8

2016-2017 ОҚУ ЖЫЛЫНДА МҰҒАЛІМДЕРДІҢ ЖЕТІСТІКТЕРІ

Халықаралық, республикалық, облыстық және қалалық 

байқаулар, сайыстар, олимпиадалар, т.б

РЕСПУБЛИКАЛЫҚ 

Р/с

Мұғалімнің 

аты- жөні

Байқаулар, сайыстар, олимпиадалар

Пәні

Нәтижесі

1

Есенбекова Күлімкөз

Ашық сабақта қолданған «Ең үздік әдіс»  

Тарих 

ІІІ орын

ОБЛЫСТЫК

Р/с

Мұғалімнің 

аты- жөні

Байқаулар, сайыстар, олимпиадалар

Пәні

Нәтижесі

1

Арапова Ақмарал 

Облыстық конференцияда үздік баяндама

Ағылшын тілі

ІІ орын

ҚАЛАЛЫҚ

Р/с

Мұғалімнің 

аты- жөні

Байқаулар, сайыстар, олимпиадалар

Пәні

Нәтижесі


Қалбаев  Нұрғали

Қалалық     мұғалімдер пән олимпиадасы

Математика 

ІІ орын


Пазылбекова Шолпан

Ағылшын тілі 

ІІІ орын


Анарбаева Салима

Биология 

ІІ орын


Нармуратова Элмира

Химия 

ІІІ орын


Абдугаппаров Қуаныш

Информатика 

ІІІ орын


Бекжанов Жанибек

Физика 

ІІІ орын


Мауленова Гүлзира

Орыс тілі мен әдебиеті 

ІІІ орын


Блаханова     Эльмира

Тарих

ІІІ орын


Айдарбекова Салтанат

Қазақ тілі 

І І орын

10

Авезбаева Гулвира

Өзін-өзі тану

І орын


Турдалиев Сапарбек

Оқушылар арасындағы 67 спартакиадасы.

Кіші футболдан 

ІІ орын


Асанов Ержан

Оқушылар арасындағы 67 спартакиадасы.

Үстел тенниснен 

ІІІ орын


Ходжагелдиев Серікбай


Умирбеков  Бауыржан

Оқушылар арасындағы 67 спартакиадасы.

Дене шынықтыру

ІІІ орын


Ширманова Жанар 

Заманауи сабақ үлгісі сайысы

География

ІІ орын


Ишматов Шералы

Қалалық мұғалімдер арасында өткен волейбол турнирі

Дене шынықтыру

I орын


Кадиров Сабыр

Қалалық мұғалімдер арасында өткен волейбол турнирі

Дене шынықтыру

I орын


Оралбеков Алмаз

Қалалық мұғалімдер арасында өткен волейбол турнирі

Дене шынықтыру

I орын


Ходжагелдиев Серикбай

Қалалық мұғалімдер арасында өткен волейбол турнирі

Дене шынықтыру

I орын


Турдалиев Сапарбек

Қалалық мұғалімдер арасында өткен волейбол турнирі

Дене шынықтыру

I орын


Джингилбаев Алихан

Қалалық мұғалімдер арасында өткен волейбол турнирі

Дене шынықтыру

I орын


Садиров Нурмахан

Қалалық мұғалімдер арасында өткен волейбол турнирі

Дене шынықтыру

I орын


Рахаев Адылбек

Қалалық мұғалімдер арасында өткен волейбол турнирі

Дене шынықтыру

I орын


Асанов Ержан

Қалалық мұғалімдер арасында өткен спартакиада

Дене шынықтыру

III орын


Турдалиев Сапарбек

Оқушылар лигасы (футбол)

Дене шынықтыру

I орын


Садиров Нурмахан

Оқушылар лигасы (футбол)

Дене шынықтыру

I орын


Кадиров Сабыр

Халықаралық турнир

Таэквандо

Мақтау қағазы


Джингилбаев Алихан

Облыстық мұғалімдер жарысы

Дене шынықтыру

III орын


Мельдебаева Алима

«М.Мақатаев поэзиясындағы әдеби көркемдік ерекшіліктер» тақырыбында ғылыми жоба

Қазақ тілі мен әдебиеті

ІІ орын



2016-2017 ОҚУ ЖЫЛЫНДА ОҚУШЫЛАРДЫҢ ЖЕТІСТІКТЕРІ

Халықаралық байқаулар, сайыстар, олимпиадалар, т.б


Оқушының 

аты- жөні

Сыныбы

Байқаулар, сайыстар, олимпиадалар

Пәні, спорт түрі, өнері

Нәтижесі 


Жантураев Ильяс 

3 «Г»

Халықаралық турнир

Математика

ІІ орын


Жолибеков Аманжол

7 «Б»

Халықаралық Романсиада

Вокал 

Гран-при


Әбсаттар Әли

9 «Г»

«Халықаралық жарыс

Бокс

ІІ орын


Ақылбек Ернур

9 «В»

Халықаралық жарыс 

Бокс

ІІ орын


Камал Жандос 

10 «В» 

Халықаралық жарыс

Бокс

І орын


Асилов Қапланбек

5 «Г»

Халықаралық турнир

 25-26 наурыз 2017ж

Таеквондо

І орын


Кулмуратов Нурбек

6 «Г»

Халықаралық турнир

 25-26 наурыз 2017ж

Таеквондо

І орын


Жулибеков Ербулан

11 «Б»

Халықаралық турнир

 25-26 наурыз 2017ж

Таеквондо

І орын


Сериков Құрал

6 «Г»